Olimpiada Locală de Informatică 2019

Olimpiada locală de Informatică 2019 - Suceava




Repartizarea elevilor calificaţi pe centre de concurs- zona Suceava

Regulament olimpiada de Informatică

Regulament specific privind organizarea și desfășurarea olimpiadei de informatică


Elevii vor fi prezenți în  sala de concurs la ora 8.30 .


    Rezultate zona Suceava


Rezultate gimnaziu
Rezultate clasa IX
Rezultate clasa X
Rezultate clasa XI
Rezultate clasa XII  



Rezultate Vatra Dornei




Rezultate Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului


Rezultate Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus


Rezultate CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.


Rezultate  C.N. "Nicu Gane" Fălticeni


Rezultate  C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuţi 



Subiecte/Surse/Teste


Subiecte gimnaziu    Subiecte liceu



                                                                                             ANUNȚ CONTESTAȚII

 

Conform art. 84,85 din Metodologia cadru de organizare și desfășurare a competițiilor școlare Nr. 4203/ 30.07.2018, elevii nemulțumiți de rezultatele evaluării pot depune contestații.

Contestațiile se pot depune luni 25 februarie 2019, orele 8,00 -10,00, la secretariatul școlii de proveniență.

Serviciul secretariat va transmite contestațiile până la ora 12,00, prin fax, la Insectoratul Școlar al Județului Suceava.



Data adaugat 2019-02-14 19:28:21
Data incepere 2019-02-24 08:30:00
Data sfarsit 2019-02-26 00:00:00
AutorAdrian Petrisor adrian.petrisor
StatutTrecut

Regulament

Participanti

Rezultate


Nr. crt.NumePrenumeClasaScoala de provenientaProfesor indrumatorIdCentru de examen
1BOIȘTEANUIOANA ALEXANDRA9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_01Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
2BRĂDEANUPAUL - DANIEL9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu GarofițaSV_9_02Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
3BURCĂFLAVIAN9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_03Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
4BUZATUGIULIAN9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_04Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
5CERNĂUŢANE. TEOFAN IOAN9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_05Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
6CHIȘLEACREMUS9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_06Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
7CIOBANUCĂTĂLIN ALEXANDRU9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_07Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
8CIOMAGC. TUDOR9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_08Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
9CÎRLANGEORGE-COSMIN9Colegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU TiberiuSV_9_09Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
10COZMAGHEORGHE ALEXANDRU9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_10Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
11DUMITRESCULEDUARD VALENTIN9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
12DUȚUCANDREI9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_12Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
13GĂINĂALEXANDRU9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_13Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
14GHIARASIMALEXANDRU9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_14Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
15HURJUIALEXANDRU MIHAI9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_9_15Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
16IACOBIOSIF - CEZAR9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu GarofițaSV_9_16Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
17IEȚCUDIMITRIE9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_17Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
18IOSUBP. LUCIAN -MIHAI9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Pintea EugenSV_9_18Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
19LUCHIANMATEI9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_19Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
20MAWASMATEI9Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa DanielaSV_9_20Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
21MOCANUMIHAI9Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela NarcisaSV_9_21Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
22OANEAALEXANDRU GABRIEL9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_22Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
23PALALAIENICOLL-CLAUDIA9Colegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU TiberiuSV_9_23Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
24PAPUCŞTEFAN9Colegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU TiberiuSV_9_24Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
25PAVELMAURIZIO TUDOR9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_25Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
26PERJUL. Ș. MIRCEA-ŞTEFAN9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_26Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
27PETRAŞUCB. Ș. ANA9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_27Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
28PETRULEACALIN - MARIAN9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea ViorelSV_9_28Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
29POSMANGIUSILVIU ANDREI9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_29Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
30RÎPANIOAN-ANDREI9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea ViorelSV_9_30Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
31ROȘCANUDANI - ANDREI9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea ViorelSV_9_31Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
32RUSUBOGDAN9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_32Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
33RUSUCOSMIN CONSTANTIN9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_33Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
34SOROCEANUDENIS TIMOTEI9Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa DanielaSV_9_34Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
35ȘUTACDIANA OTILIA9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_35Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
36ȚEBREANANDREEA9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”,CP MOD infoMarcu Ovidiu,Marcu DanielaSV_9_36Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
37TOMESCUMIRCEA ANDREI9Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_37Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
38TUMURUGTIBERIU ȘTEFAN9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Ildegez Mihaela/Tompea ViorelSV_9_38Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
39AIRINEIANDREI CRISTIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_01Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
40ANDRICIUCANDREEA CRISTINA10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica RalucaSV_A_02Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
41BĂNILEANALEXANDRU IOAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_03Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
42BODNARIUG. NICOLAE MATEI10Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen TeodoraSV_A_04Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
43CIBOTARIUANDREI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_05Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
44CROITOREMANUEL ALEXANDRU10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_06Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
45LUCULESCURAUL10Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi Florin SV_A_07Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
46MEDVICHIE. L. FLAVIAN10Colegiul Național ”Mihai Eminescu”, CP MOD infoBrădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora, Marcu DanielaSV_A_08Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
47MERANAURELIAN COSMIN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_A_09Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
48MOISIILUCIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
49NISTORRĂZVAN IULIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu DanielaSV_A_11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
50PALAGHEANMIRUNA-ELENA10Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, Mocanu CorinaSV_A_12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
51PAULENCOIUSTIN10Colegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_13Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
52PETRACOVICITUDOR10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Maftean LiviuSV_A_14Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
53PINTILEIG. BIANCA EMILIA10Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen TeodoraSV_A_15Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
54SEMENIUCCĂLIN MIHAI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_16Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
55ȚURCĂVASILE-IONUŢ10Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi FlorinSV_A_17Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
56TURTUREANDAVID CORNELIU10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_18Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
57VIDALAURA ȘTEFANA10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu DanielaSV_A_19Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
58BARBĂMATEI11Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela NarcisaSV_B_01Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
59BATINAȘBIANCA11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag GabrielaSV_B_02Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
60BUJOREANTEODOR11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_03Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
61CALDAREARCADIE11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_04Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
62CENUȘĂȘTEFAN11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag GabrielaSV_B_05Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
63COŢOFREIANDREI11Colegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaSOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-VasileSV_B_06Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
64CUZENCOANDREI ROBERT11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_07Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
65FLOREACOSMIN GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoMarcu Ovidiu, Marcu DanielaSV_B_08Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
66HOȘTIUCROBERT GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_09Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
67LATEȘMIHAI11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Petrișor AdrianSV_B_10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
68MOROȘANIONUȚ11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag Gabriela, Mocanu CorinaSV_B_11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
69PĂDURARUCRISTIAN-DANIEL11Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU TiberiuSV_B_12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
70PAULIUCEDUARD11Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui AlexandruSV_B_13Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
71REBENCIUCPAUL FLORIN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_14Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
72SALAGEANDRAGOŞ-GRIGORIE11Colegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-VasileSV_B_15Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
73SEMENCIUCCOSMIN GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_16Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
74STAFIECĂLIN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_17Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
75STANCIUCĂTĂLIN-IOAN11Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela NarcisaSV_B_18Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
76TODAȘCĂDANIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_19Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
77TOMESCUMIHAI ALEXANDRU11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_20Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
78URDOIBOGDAN GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_21Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
79URSULEAND. CLAUDIU-DANIEL11Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu IoanSV_B_22Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
80VOLOŞTIUCEUSEBIU11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_23Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
81ABLĂJOAEEDUARD12Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Mocanu CorinaSV_C_01Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
82ANTONOVICITRAIAN12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_02Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
83BLAHOVICIANDREI EUSEBIU12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_03Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
84CRAIUCONSTANTIN-TIBERIU12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_04Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
85CUCIUREANUC VLAD12Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu IoanSV_C_05Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
86FLUTURVASILE12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_06Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
87GHERMANCRISTIAN12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_07Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
88HAPENCIUCALEXANDRU12Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu IoanSV_C_08Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
89HOROMNEAI.R. RAMON CRISTIAN12Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu IoanSV_C_09Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
90MAEREAN ANDREI ŞERBAN12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_10Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
91ONCIUC. CONSTANTIN12Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa – Dorina/Pînzariu LiviuSV_C_11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
92OUCRISTIAN12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_12Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
93PALAGHIANUFLORIN CLAUDIU12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_13Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
94PAVĂLANDREI12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_14Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
95PÎSLARIUALEXANDRU-ILIE12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail/PÎSLARIU RaduSV_C_15Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
96RUSULUCIAN GABRIEL12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_16Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
97ȘAPCĂIOANA CĂTĂLINA12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_17Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
98SOLCANS. CEZAR-IULIAN12Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_C_18Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
99ŢIFUIIOAN ALEXANDRU12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_19Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
100TIPAADRIAN12Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Tompea Viorel/Ildegez MihaelaSV_C_20Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
101ŢÎRDEAV. G. RĂZVAN-ANDREI12Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_C_21Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
102VERCIUC ŞTEFAN12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_22Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
103VRĂBIORUDAVID12Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu IoanSV_C_23Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
104ZENOVEIOVANDREI12Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_24Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
105ARICIUCRALUCA DEEA MATEEA5Colegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Ariciuc HorațiuSV_5_01Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
106CACIURAIOANEI TUDOR5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag GabrielaSV_5_02Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
107CODINĂIULIA CARMEN5Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_5_03Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
108COȘOREANUTUDOR ADRIAN5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag GabrielaSV_5_04Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
109TOMNIUCMATEI5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag GabrielaSV_5_05Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
110BARBĂIULIAN6Școala Gimnazială BosanciBoicu IoanaSV_6_01Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
111BĂRÎLĂȘTEFANA6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela SV_6_02Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
112BLÎNDUBENIAMIN6Școala Gimnazială BosanciBoicu IoanaSV_6_03Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
113CHERTESANDREI6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela SV_6_04Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
114IONESCUMARIAN NICOLAY6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD info, Palatul Copiilor SuceavaPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Șoiman ȘtefaniaSV_6_05Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
115LASLĂUANTONIO LUCA6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD info, CEXPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Ildeghez MihaelaSV_6_06Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
116MAXIMSABIN6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela, Freitag Gabriela SV_6_07Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
117PETROȘELDIANA6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela SV_6_08Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
118GRIGORAȘANTONIE-RAREȘ7Colegiul Național „Petru Rareș” Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-VasileSV_7_01Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
119GROSUPAUL7Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-VasileSV_7_02Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
120MOCREIBOGDAN7Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_7_03Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
121TURCULEȚALEXANDRU7Școala Gimnazială „Miron Costin” Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-Vasile, Freitag Gabriela, Ildegez MihaelaSV_7_04Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
122VĂCĂREANURAREȘ CONSTANTIN7Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXCostineanu Veronica Raluca, Ildeghez MihaelaSV_7_05Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
123DOMUNCOȘTEFAN8Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_8_01Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
124HULUBEACMIHAI-ALEXANDRU8Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_8_02Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
125LITVINCHEVICIANDI PAUL8Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_8_03Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
126MUNTEANUVALENTIN IOAN8Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor Suceava; CEXPetrișor Adrian, Șoiman Ștefania, Ildeghez Mihaela, Freritag GabrielaSV_8_04Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
127NIȚĂALEXANDROS8Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_8_05Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
128ROMASȘTEFAN- SEBASTIAN8Palatul Copiilor Suceava, CEXȘoiman Stefania, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu-VasileSV_8_06Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
129VASILIU-PINIUCADRIAN-JUNIOR8Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_8_07Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”

Nr. crt.IdNumePrenumeScoala de provenientaProfesor indrumatorRezultat 1Rezultat 2RezultatPremiu
1SV_9_01BOIȘTEANUIOANA ALEXANDRAColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel1000100Calificat OJI
2SV_9_02BRĂDEANUPAUL - DANIELColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița000
3SV_9_03BURCĂFLAVIANColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela1000100Calificat OJI
4SV_9_04BUZATUGIULIANColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10010110Calificat OJI
5SV_9_05CERNĂUŢANE. TEOFAN IOANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina80080Calificat OJI
6SV_9_06CHIȘLEACREMUSColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10040140Calificat OJI
7SV_9_07CIOBANUCĂTĂLIN ALEXANDRUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela1000100Calificat OJI
8SV_9_08CIOMAGC. TUDORColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina90090Calificat OJI
9SV_9_09CÎRLANGEORGE-COSMINColegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU Tiberiuabsabs0
10SV_9_10COZMAGHEORGHE ALEXANDRUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela000
11SV_9_11DUMITRESCULEDUARD VALENTINColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10090190Calificat OJI
12SV_9_12DUȚUCANDREIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel000
13SV_9_13GĂINĂALEXANDRUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela9020110Calificat OJI
14SV_9_14GHIARASIMALEXANDRUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela1000100Calificat OJI
15SV_9_15HURJUIALEXANDRU MIHAIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu5050100Calificat OJI
16SV_9_16IACOBIOSIF - CEZARColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița000
17SV_9_17IEȚCUDIMITRIEColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel107080Calificat OJI
18SV_9_18IOSUBP. LUCIAN -MIHAIColegiul Național ”Mihai Eminescu”Pintea Eugen1000100Calificat OJI
19SV_9_19LUCHIANMATEIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel20020Calificat OJI
20SV_9_20MAWASMATEILiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa Daniela000
21SV_9_21MOCANUMIHAIColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisaabsabs0
22SV_9_22OANEAALEXANDRU GABRIELColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10030130Calificat OJI
23SV_9_23PALALAIENICOLL-CLAUDIAColegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU Tiberiu000
24SV_9_24PAPUCŞTEFANColegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU Tiberiuabsabs0
25SV_9_25PAVELMAURIZIO TUDORColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10030130Calificat OJI
26SV_9_26PERJUL. Ș. MIRCEA-ŞTEFANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina1000100Calificat OJI
27SV_9_27PETRAŞUCB. Ș. ANAColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina1000100Calificat OJI
28SV_9_28PETRULEACALIN - MARIANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea Viorel000
29SV_9_29POSMANGIUSILVIU ANDREIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela30030Calificat OJI
30SV_9_30RÎPANIOAN-ANDREIColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea Viorel1000100Calificat OJI
31SV_9_31ROȘCANUDANI - ANDREIColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea Viorel000
32SV_9_32RUSUBOGDANColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10050150Calificat OJI
33SV_9_33RUSUCOSMIN CONSTANTINColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10010110Calificat OJI
34SV_9_34SOROCEANUDENIS TIMOTEILiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa Daniela03030Calificat OJI
35SV_9_35ȘUTACDIANA OTILIAColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela701080Calificat OJI
36SV_9_36ȚEBREANANDREEAColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”,CP MOD infoMarcu Ovidiu,Marcu Daniela10090190Calificat OJI
37SV_9_37TOMESCUMIRCEA ANDREIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10040140Calificat OJI
38SV_9_38TUMURUGTIBERIU ȘTEFANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Ildegez Mihaela/Tompea Viorel000
39SV_A_01AIRINEIANDREI CRISTIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel701080Calificat OJI
40SV_A_02ANDRICIUCANDREEA CRISTINAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca102030Calificat OJI
41SV_A_03BĂNILEANALEXANDRU IOANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile701080Calificat OJI
42SV_A_04BODNARIUG. NICOLAE MATEIColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora201030Calificat OJI
43SV_A_05CIBOTARIUANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile7060130Calificat OJI
44SV_A_06CROITOREMANUEL ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel70070Calificat OJI
45SV_A_07LUCULESCURAULColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi Florin 10010Calificat OJI
46SV_A_08MEDVICHIE. L. FLAVIANColegiul Național ”Mihai Eminescu”, CP MOD infoBrădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora, Marcu Daniela20020Calificat OJI
47SV_A_09MERANAURELIAN COSMINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela01010Calificat OJI
48SV_A_10MOISIILUCIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel70070Calificat OJI
49SV_A_11NISTORRĂZVAN IULIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela402060Calificat OJI
50SV_A_12PALAGHEANMIRUNA-ELENAColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, Mocanu Corina702090Calificat OJI
51SV_A_13PAULENCOIUSTINColegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile402060Calificat OJI
52SV_A_14PETRACOVICITUDORColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Maftean Liviu20020Calificat OJI
53SV_A_15PINTILEIG. BIANCA EMILIAColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora10010Calificat OJI
54SV_A_16SEMENIUCCĂLIN MIHAIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile01010Calificat OJI
55SV_A_17ȚURCĂVASILE-IONUŢColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi Florin10010Calificat OJI
56SV_A_18TURTUREANDAVID CORNELIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel601070Calificat OJI
57SV_A_19VIDALAURA ȘTEFANAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela601070Calificat OJI
58SV_B_01BARBĂMATEIColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa20020Calificat OJI
59SV_B_02BATINAȘBIANCAColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag Gabriela10010Calificat OJI
60SV_B_03BUJOREANTEODORColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaABSENTABSENT0
61SV_B_04CALDAREARCADIEColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca03030Calificat OJI
62SV_B_05CENUȘĂȘTEFANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag Gabriela10010Calificat OJI
63SV_B_06COŢOFREIANDREIColegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaSOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile01010Calificat OJI
64SV_B_07CUZENCOANDREI ROBERTColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu201030Calificat OJI
65SV_B_08FLOREACOSMIN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoMarcu Ovidiu, Marcu Daniela10010Calificat OJI
66SV_B_09HOȘTIUCROBERT GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca1000100Calificat OJI
67SV_B_10LATEȘMIHAIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian10010Calificat OJI
68SV_B_11MOROȘANIONUȚColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag Gabriela, Mocanu Corina000
69SV_B_12PĂDURARUCRISTIAN-DANIELColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu204060Calificat OJI
70SV_B_13PAULIUCEDUARDLiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru03030Calificat OJI
71SV_B_14REBENCIUCPAUL FLORINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca2080100Calificat OJI
72SV_B_15SALAGEANDRAGOŞ-GRIGORIEColegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile01010Calificat OJI
73SV_B_16SEMENCIUCCOSMIN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu000
74SV_B_17STAFIECĂLINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu20020Calificat OJI
75SV_B_18STANCIUCĂTĂLIN-IOANColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa07070Calificat OJI
76SV_B_19TODAȘCĂDANIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca4080120Calificat OJI
77SV_B_20TOMESCUMIHAI ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu20020Calificat OJI
78SV_B_21URDOIBOGDAN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca503080Calificat OJI
79SV_B_22URSULEAND. CLAUDIU-DANIELLiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan000
80SV_B_23VOLOŞTIUCEUSEBIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu201030Calificat OJI
81SV_C_01ABLĂJOAEEDUARDColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Mocanu Corina000
82SV_C_02ANTONOVICITRAIANColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu02020Calificat OJI
83SV_C_03BLAHOVICIANDREI EUSEBIUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu203050Calificat OJI
84SV_C_04CRAIUCONSTANTIN-TIBERIUColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail01010Calificat OJI
85SV_C_05CUCIUREANUC VLADLiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan10010Calificat OJI
86SV_C_06FLUTURVASILEColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail000
87SV_C_07GHERMANCRISTIANColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail10060160Calificat OJI
88SV_C_08HAPENCIUCALEXANDRULiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan000
89SV_C_09HOROMNEAI.R. RAMON CRISTIANLiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan000
90SV_C_10MAEREAN ANDREI ŞERBANColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu20020Calificat OJI
91SV_C_11ONCIUC. CONSTANTINColegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa – Dorina/Pînzariu Liviu102030Calificat OJI
92SV_C_12OUCRISTIANColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail201030Calificat OJI
93SV_C_13PALAGHIANUFLORIN CLAUDIUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu201030Calificat OJI
94SV_C_14PAVĂLANDREIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu9020110Calificat OJI
95SV_C_15PÎSLARIUALEXANDRU-ILIEColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail/PÎSLARIU Radu000
96SV_C_16RUSULUCIAN GABRIELColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu203050Calificat OJI
97SV_C_17ȘAPCĂIOANA CĂTĂLINAColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu201030Calificat OJI
98SV_C_18SOLCANS. CEZAR-IULIANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - Dorina10010Calificat OJI
99SV_C_19ŢIFUIIOAN ALEXANDRUColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu102030Calificat OJI
100SV_C_20TIPAADRIANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Tompea Viorel/Ildegez Mihaela10010Calificat OJI
101SV_C_21ŢÎRDEAV. G. RĂZVAN-ANDREIColegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - Dorina20020Calificat OJI
102SV_C_22VERCIUC ŞTEFANColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu01010Calificat OJI
103SV_C_23VRĂBIORUDAVIDLiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan000
104SV_C_24ZENOVEIOVANDREIColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu000
105SV_5_01ARICIUCRALUCA DEEA MATEEAColegiul Național ”Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Ariciuc Horațiu000
106SV_5_02CACIURAIOANEI TUDORColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag Gabriela100100200Calificat OJI
107SV_5_03CODINĂIULIA CARMENȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 000
108SV_5_04COȘOREANUTUDOR ADRIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag Gabriela80080Calificat OJI
109SV_5_05TOMNIUCMATEIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag Gabriela10040140Calificat OJI
110SV_6_01BARBĂIULIANȘcoala Gimnazială BosanciBoicu Ioana000
111SV_6_02BĂRÎLĂȘTEFANAȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 100100200Calificat OJI
112SV_6_03BLÎNDUBENIAMINȘcoala Gimnazială BosanciBoicu Ioana000
113SV_6_04CHERTESANDREIȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 0100100Calificat OJI
114SV_6_05IONESCUMARIAN NICOLAYColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD info, Palatul Copiilor SuceavaPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Șoiman Ștefania20100120Calificat OJI
115SV_6_06LASLĂUANTONIO LUCAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD info, CEXPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Ildeghez Mihaela20100120Calificat OJI
116SV_6_07MAXIMSABINȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela, Freitag Gabriela 000
117SV_6_08PETROȘELDIANAȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 000
118SV_7_01GRIGORAȘANTONIE-RAREȘColegiul Național „Petru Rareș” Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-Vasile03535Calificat OJI
119SV_7_02GROSUPAULPalatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-Vasileabsabs0
120SV_7_03MOCREIBOGDANȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 70100170Calificat OJI
121SV_7_04TURCULEȚALEXANDRUȘcoala Gimnazială „Miron Costin” Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-Vasile, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela50100150Calificat OJI
122SV_7_05VĂCĂREANURAREȘ CONSTANTINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXCostineanu Veronica Raluca, Ildeghez Mihaela0100100Calificat OJI
123SV_8_01DOMUNCOȘTEFANȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 60100160Calificat OJI
124SV_8_02HULUBEACMIHAI-ALEXANDRUColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail9015105Calificat OJI
125SV_8_03LITVINCHEVICIANDI PAULȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 000
126SV_8_04MUNTEANUVALENTIN IOANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor Suceava; CEXPetrișor Adrian, Șoiman Ștefania, Ildeghez Mihaela, Freritag Gabriela10085185Calificat OJI
127SV_8_05NIȚĂALEXANDROSȘcoala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 04040Calificat OJI
128SV_8_06ROMASȘTEFAN- SEBASTIANPalatul Copiilor Suceava, CEXȘoiman Stefania, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu-Vasile504090Calificat OJI
129SV_8_07VASILIU-PINIUCADRIAN-JUNIORColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihailabsabs0
Precizari ONInformatica_2019.pdf
Regulament specific ONI_2018_site.pdf
22_feb_modifparticipantiOLI 2019.pdf
Rezultate_gimnaziu_OLI_2019.pdf
Rezultate_OLI_clasa_XI_2019 .pdf
Rezultate_OLI_clasa_X_2019 .pdf
Rezultate_OLI_clasa_XII_2019 .pdf
sub_clasa 9.rar
gimnaziu.rar
Rezultate OLI Vatra Dornei (4).pdf
sub_clasa 10.rar
sub_clasele 11-12.rar
rezultate Humor.xlsx.pdf
OLI_militar_toti.pdf
rezulatte_Falticeni.pdf
Vicovu de Sus_oji.pdf
clasa9_Rez_OLI_2019.pdf
Rezultate Radauti.pdf
Gimnaziu.rar
Liceu.rar