OJI 2020

Olimpiada Județeană de informatică 2020


CONCURSUL    ÎNCEPE  LA  ORA  900

Accesul elevilor în sălile de concurs se va face începând cu ora 8.30 !!


Click-->Criterii de departajare


VERIFICARE SURSE

 

       După finalizarea evaluării tuturor surselor, în intervalul orar 17,00 – 18,00, concurenții vor avea posibilitatea de a-și testa soluțiile formulate în cadrul probei de olimpiadă înainte de depunerea contestațiilor.

        Testarea soluțiilor se va face numai de către concurent în sala de concurs și în prezența membrilor desemnați în comisie.



REZULTATE 

 

       Click-->Rezulate OJI 2020



  • Eventualele contestații se vor depune luni 9 Martie 2020 (până la  ora 11), la școala de proveniență. Se vor preciza nume prenume , id, clasa, problema. Contestația se va înregistra la secretariatul școlii.


Click-->Repartizare elevi pe centre de concurs


Reguli de salvare a fişierelor sursă, comune pentru gimnaziu şi pentru liceu:

 

În directorul având drept nume ID-ul concurentului se va găsi câte o singură sursă pentru fiecare problemă rezolvată. Prin urmare, numărul fișierelor din acest director este mai mic sau egal cu numărul de probleme din proba de concurs. Acest director nu va conține alte subdirectoare;

Pentru fiecare problemă concurentul va salva în directorul având drept nume ID-ul său un singur fişier – fişier sursă - denumit după următoarele reguli:

- numele fişierului sursă, identic cu numele problemei, scris numai cu litere mici.

-extensia fişierului sursă, indicând limbajul de programare utilizat de concurent în rezolvarea problemei, se va scrie cu litere mici. Extensiile permise pentru fişierele sursă ale concurenţilor sunt: c, cpp şi pas;


Exemplul 1.

Subiectul la gimnaziu conţine problemele cu numele “casa”, “munte”.  

Directorul cu numele BV_5_003 creat de concurentul cu ID-ul BV_5_003 va conţine cele două surse corespunzătoare fiecărei probleme, şi anume: casa.c, munte.c, sau casa.cpp, munte.cpp sau casa.pas, munte.pas, în funcţie de limbajul de programare utilizat.

Exemplul 2. 

Subiectul la liceu conţine probleme cu numele “casa”, “munte”, “ploaie”.  

Directorul cu numele IS_B_005 creat de concurentul cu ID-ul IS_B_005 va conţine   cele trei surse corespunzătoare fiecărei probleme, şi anume: casa.c, munte.c, ploaie.c sau casa.cpp, munte.cpp, ploaie.cpp sau casa.pas, munte.pas, ploaie.pas în funcţie de limbajul de programare utilizat.

 

 Președintele executiv va nominaliza membrii Comisiei judeţene/a sectoarelor municipiului Bucureşti de organizare, evaluare şi de soluţionare a contestaţiilor care,  la sfârşitul probei de concurs, vor salva sursele elevilor, în prezenţa acestora, pe suport extern, în vederea evaluării.

Salvarea pe suport extern a soluțiilor fiecărui concurent, în vederea evaluării, va fi realizată, în prezența acestuia, de către membrii subcomisiei de organizare din cadrul Comisiei județene/a sectorului municipiului București de organizare, evaluare și de soluționare a contestațiilor nominalizați de președintele executiv al comisiei judeţene/coordonatorul activităţii comisiilor sectoarelor municipiului București de organizare, evaluare și de soluționare a contestațiilor.

Comisiile judeţene/ale sectoarelor municipiului Bucureşti vor lua măsuri pentru asigurarea preluării corecte (denumire şi locaţie) a directoarelor cu fişierele sursă ale elevilor, cu respectarea regulilor de salvare a fişierelor sursă precizate în Regulamentul specific.

După salvarea pe suportul extern, concurentul va confirma prin semnătură, în borderoul sălii de concurs, dimensiunea spaţiului ocupat pe disk al fiecărei surse salvate, exprimată în bytes.

După preluarea surselor nu se vor opera modificări în sursele elevilor




Data adaugat 2020-02-29 15:01:24
Data incepere 2020-03-07 08:30:00
Data sfarsit 2020-03-08 09:59:00
AutorAdrian Petrisor adrian.petrisor
StatutTrecut

Regulament

Participanti

Rezultate


Nr. crt.Numele și prenumeleClasaȘcoala de proveniențăProfesor îndrumătorLocația de concurs
1BĂNILEAN VLAD5Palatul Copiilor SuceavaOlar Aspazia, Pînzaru LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
2GAVRILESCU RĂZVAN-CRISTIAN5C.N. ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin/Pînzaru Liviu-VasileC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
3GAVRILESCU ROBERT-ȘTEFAN5C.N. ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin/Pînzaru Liviu-VasileC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
4LIVADARU IOAN - ALEXANDRU5C.N. ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin/Pînzaru Liviu-VasileC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
5MACOVEICIUC SABRINA GIULIA 5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Mihaela, Freitag Gabriela, Șoiman ȘtefaniaC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
6PAVEL ȘTEFAN5Clubul Copiilor FălticeniPînzaru Liviu-VasileC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
7TOMITA MIRCEA STEFAN 5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, HLOHatmanu Mihaela, Freitag Gabriela, Pînzariu LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
8APARASCHIVEI TUDOR ANDREI 6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Freitag Gabriela, Pînzaru LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
9CACIUR AIOANEI TUDOR6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, HLOPetrișor Adrian, Freitag GabrielaC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
10COȘOREANU TUDOR ADRIAN6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Freitag Gabriela, Pînzaru LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
11POINARU R. RAREȘ-AUREL6Șc. Gimnazială Nr 11 Miron Costin SuceavaFreitag Gabriela-RodicaC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
12TOMNIUC MATEI6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, HLOPetrișor Adrian, Freitag GabrielaC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
13BĂRÎLĂ ȘTEFANA7Școala Gimnazială nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Ildegez Mihaela C.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
14CHIRIAC ALEX7Colegiul Tehnic “Mihai Băcescu” FălticeniMurărescu Simona-Maricica,Vasiliu-Acatrinei Cristinel,Ildegez Mihaela Corina,Pînzariu LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
15CHERTES ANDREI7Școala Gimnazială nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela , Ildegez Mihaela, Pînzaru LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
16LASLĂU ANTONIO LUCA7Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor AdrianC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
17BURCĂ PAUL8Școala Gimnazială Nr 1 Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
18ISPIRALEXANDRU8Școala gimnazială „Bogdan Vodă” C-lungMăgurean Marius, Pânzaru Liviu, Ildegez MihaelaC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
19MOCREI BOGDAN8Școala Gimnazială nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu C.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
20TURCULEȚ V. ALEXANDRU8Șc. Gimnazială Nr 11 Miron Costin SuceavaIldegez Mihaela-Corina, Freitag Gabriela-Rodica, Pînzaru LiviuC.N. ”Ștefan Cel Mare” Suceava
21ABRAMIUC ANDREI 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
22AGA CLAUDIA 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
23AMARIEI O.D. SEBASTIAN - LUCIAN9Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPopa Carmen/ Brădățan Claudița DorinaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
24ANDRONACHE D. DANIELE9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Buliga Tiberiu IoanC.N. ”Petru Rareș” Suceava
25ANDRONIC F. V. MIHAI - GABRIEL9Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPopa Carmen/ Brădățan Claudița DorinaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
26BĂLĂU MIHAI9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N. ”Petru Rareș” Suceava
27BICHIU L.RĂZVAN - ANDREI9Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPopa Carmen/ Brădățan Claudița Dorina C.N. ”Petru Rareș” Suceava
28BUTNAR P. ANDREI NICOLAE9Colegiul Național de Informatică Spiru Haret SuceavaTompea ViorelC.N. ”Petru Rareș” Suceava
29CALANCEA ANA-MARIA9Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusHasna Adrian/Cîrdei TraianC.N. ”Petru Rareș” Suceava
30CERVINSCHI V. MARIO ANDREI9C.N. “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail/Ududec MariusC.N. ”Petru Rareș” Suceava
31COPERZA VICTORIA9COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica C.N. ”Petru Rareș” Suceava
32CRĂCIUNESCU C.A. FABIAN DUMITRU9Colegiul Național de Informatică Spiru Haret SuceavaRusu DorinC.N. ”Petru Rareș” Suceava
33DOMUNCO ȘTEFAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
34DRUMEA CĂLIN MATEI 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
35GHEORGHIȚĂ LEONARD9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
36HÎNCU D. DIANA9Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPopa Carmen/ Brădățan Claudița DorinaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
37HULUBEAC C.G. MIHAI ALEXANDRU9C.N. “Petru Rareș” SuceavaErhan MihailC.N. ”Petru Rareș” Suceava
38LELIUC ROBERT CONSTANTIN9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N. ”Petru Rareș” Suceava
39LITVINCHEVICI A. ANDI PAUL9C.N. “Petru Rareș” SuceavaErhan MihailC.N. ”Petru Rareș” Suceava
40LOGHIN ANDREI ȘERBAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
41MALOŞ ALEXANDRU RĂZVAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor AdrianC.N. ”Petru Rareș” Suceava
42MIERLĂ I. CONSTANTIN9C.N. “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail/Ududec MariusC.N. ”Petru Rareș” Suceava
43MIRONESCU CLAUDIU9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
44MOROȘANU ALEXANDRU9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N. ”Petru Rareș” Suceava
45MUNTEANU VALENTIN IOAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
46NIMIGEAN VALENTIN9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N. ”Petru Rareș” Suceava
47NIȚĂ ALEXANDROS 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
48ONOFREI E.C. VLAD -DANIEL9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Buliga Tiberiu IoanC.N. ”Petru Rareș” Suceava
49OPREA RAREȘ FLORIAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
50ORZA ȘERBAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
51PASTOR I. MARIO ALEXANDRU9C.N. “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail/Ududec MariusC.N. ”Petru Rareș” Suceava
52POPA MARIA CRISTINA 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
53POSTOLACHE M. C. ȘTEFAN - DARIUS9Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPopa Carmen/ Brădățan Claudița DorinaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
54REZUȘ BOGDAN 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
55ROMAN L. DAVID MARCO9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Buliga Tiberiu IoanC.N. ”Petru Rareș” Suceava
56ROMAȘ ȘTEFAN-SEBASTIAN9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Mariuc Florin, Pânzaru LiviuC.N. ”Petru Rareș” Suceava
57ROTARIU DAVID IONATAN9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Buliga Tiberiu IoanC.N. ”Petru Rareș” Suceava
58RUSU SEBASTIAN9COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica C.N. ”Petru Rareș” Suceava
59ŞERBAN C. DAVID9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Buliga Tiberiu IoanC.N. ”Petru Rareș” Suceava
60TĂNASĂ ȘTEFAN ALEXANDRU9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N. ”Petru Rareș” Suceava
61TEMNEANU MARIA 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuC.N. ”Petru Rareș” Suceava
62TOADER S. MĂDĂLIN VALENTIN9Colegiul Național de Informatică Spiru Haret SuceavaRusu DorinC.N. ”Petru Rareș” Suceava
63TODIRUȚ CEZAR NICOLAE 9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor AdrianC.N. ”Petru Rareș” Suceava
64VASILIU PINIUC A.G. ADRIAN JUNIOR9C.N. “Petru Rareș” SuceavaErhan MihailC.N. ”Petru Rareș” Suceava
65VICOL MARIUS9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
66VODĂ I. IOAN9Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPopa Carmen/ Brădățan Claudița DorinaC.N. ”Petru Rareș” Suceava
67BĂLĂCEANU IOAN GIOVANNI10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Ionescu GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
68BARNEA MATEI10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
69BARTCHIEVICI W. ROBERT - CRISTIAN10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPintea EugenC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
70BOIȘTEANU IOANA ALEXANDRA 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
71BORGOVAN ALEXANDRU10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
72BUTNARU E. ALEXANDRU10C.N. “Petru Rareș” SuceavaUdudec Marius /Erhan MihailC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
73BUZATU GIULIAN 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
74CATRINARI GEORGE10COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă RodicaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
75CERNĂUȚAN E. TEOFAN IOAN10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița DorinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
76CHIŞLEAC REMUS 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
77CIOBANU CĂTĂLIN ALEXANDRU 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu MihaelaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
78CIOMAG C. TUDOR10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița DorinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
79COLEV THOMAS10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
80COȘMAN IULIAN10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
81CUDLA RADU10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
82DIACONIȚA ADRIAN10COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica C.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
83DRELCIUC PETRU ALEXANDRU10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Magurean MariusC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
84DUMITRESCUL EDUARD VALENTIN 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
85GĂINĂ FLORIN10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi PaulC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
86HURJUI ALEXANDRU-MIHAI 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
87HUȚANU EUSEBIU CIPRIAN 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
88IEȚCU DIMITRIE 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
89IOSUB P. LUCIAN MIHAI10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaPintea EugenC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
90LAHMAN I. ANDREI10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița DorinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
91LAZURCĂ DANIEL10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
92MÎNDRILĂ C.M. MIHAIL ALEXANDRU10C.N. “Petru Rareș” SuceavaUdudec Marius /Erhan MihailC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
93MOCANU M.L. MIHAI10C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela NarcisaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
94OANEA ALEXANDRU GABRIEL 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
95PAVEL MAURIZIO TUDOR 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
96PERJU L.Ș MIRCEA - ȘTEFAN10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița DorinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
97PETRAȘUC B. Ș ANA10Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița DorinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
98PITIC EMANUEL10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusCîrdei Traian/Galan PetricăC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
99PLOSCEAC ALEXANDRU10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
100POSMANGIU SILVIU ANDREI 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu MihaelaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
101RUSU BOGDAN 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
102RUSU COSMIN CONSTANTIN 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu MihaelaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
103ȚEBREAN ANDREEA 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu DanielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
104TOMESCU MIRCEA ANDREI 10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu MihaelaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
105VOLANSCHI MATEI10COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica C.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
106AIRINEI ANDREI CRISTIAN 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
107BĂNILEAN V ALEXANDRU IOAN 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru LiviuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
108BUDUROVICI C. COSMIN - ANDREI11Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița DorinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
109CARCEA RĂZVAN11Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică/Hasna AdrianC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
110CIBOTARIU ANDREI 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru LiviuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
111CROITOR EMANUEL ALEXANDRU 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
112DRĂGESCU LEONARD11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac SuzanaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
113HRIȚCAN ALEXANDRU11Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiStrugariu CiprianC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
114IAMNIȚCHI BOGDAN11Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiStrugariu CiprianC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
115ILAȘ ARMAND11COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica C.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
116LEONTE C. DENIS11Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Ștefănescu Narcisa-DanielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
117LUCULESCU T. RAUL11C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa/Macovei CristinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
118MARTINESCU NICOLAE11Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă GabrielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
119MITRIC DELIA-MARIA11Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică/Hasna AdrianC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
120MOGAGE NICOLAE11C.N. ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
121MOISII LUCIAN 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
122NISTOR F RĂZVAN IULIAN 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu DanielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
123PALAGHEAN G.F. MIRUNA ELENA11C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela NarcisaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
124PAULENCO S. IUSTIN11C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa/Macovei CristinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
125SEMENIUC V CĂLIN MIHAI 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru LiviuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
126SIMIONESCU TEODOR11Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică/Hasna AdrianC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
127ȚURCĂ G. VASILE IONUȚ11C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa/Macovei CristinaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
128TURTUREAN DAVID CORNELIU 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie DanielC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
129VIDA LAURA ȘTEFANA 11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu DanielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
130BARABAȘ C. ELINA12C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela NarcisaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
131BUJDEI LEONTE TUDOR12Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu AntonetaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
132COȚOFREI ANDREI12Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-VasileC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
133CUZENCO F ANDREI ROBERT12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
134GHERASIM TEODOR SAMUEL12Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu AntonetaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
135NEGRU ALEXANDRU12Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu AntonetaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
136PĂDURARU C. CRISTIAN DANIEL12C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela NarcisaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
137PAULIUC I. EDUARD- TIMOTEI12Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Ștefănescu Narcisa-DanielaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
138REBENCIUC G PAUL FLORIN 12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu RalucaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
139SĂLAGEAN I. DRAGOȘ GRIGORE12C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela NarcisaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
140STAFIE DC CĂLIN 12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
141STANCIU I. CĂTĂLIN IOAN12C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela NarcisaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
142SUSCIUC ANASTASIA12Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac SuzanaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
143TODAȘCĂ D DANIEL 12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu RalucaC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava
144VOLOȘTIUC GS EUSEBIU 12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuC.N.I. ”Spiru Haret” Suceava

Nr. crt.IDNume și prenumeClasaScoala de provenientaProfesor indrumatorPunctaj P1Punctaj P2Punctaj P3Total
1SV_5_007TOMITA MIRCEA STEFAN5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaHatmanu Mihaela, Freitag Gabriela, Pînzariu Liviu9182-173
2SV_5_003GAVRILESCU ROBERT-ȘTEFAN5Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin, Pînzaru Liviu-Vasile10048-148
3SV_5_004LIVADARU IOAN - ALEXANDRU5Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin, Pînzaru Liviu-Vasile8540-125
4SV_5_002GAVRILESCU RĂZVAN-CRISTIAN5Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin, Pînzaru Liviu-Vasile6740-107
5SV_5_005MACOVEICIUC SABRINA GIULIA5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaHatmanu Mihaela, Freitag Gabriela, Șoiman Ștefania4915-64
6SV_5_001BĂNILEAN VLAD5Palatul Copiilor SuceavaOlar Aspazia, Pînzaru Liviu1010-20
7SV_5_006PAVEL ȘTEFAN5Clubul Copiilor FălticeniPînzaru Liviu-Vasile1010-20
8SV_6_004POINARU RAREȘ-AUREL6Școala Gimnazială Nr.11 ”Miron Costin” SuceavaFreitag Gabriela-Rodica9559-154
9SV_6_001APARASCHIVEI TUDOR ANDREI6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela, Pînzaru Liviu3079-109
10SV_6_002CACIUR AIOANEI TUDOR6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela3160-91
11SV_6_005TOMNIUC MATEI6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela3547-82
12SV_6_003COȘOREANU TUDOR ADRIAN6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela, Pînzaru Liviu1446-60
13SV_7_001BĂRÎLĂ ȘTEFANA7Școala Gimnazială nr.3 SuceavaPetrovici Daniela, Ildegez Mihaela 8281-163
14SV_7_003CHIRIAC ALEX7Colegiul Tehnic ”Mihai Băcescu” FălticeniMurărescu Simona Maricica, Vasiliu Acatrinei Cristinel, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu10037-137
15SV_7_002CHERTES ANDREI7Școala Gimnazială nr.3 SuceavaPetrovici Daniela , Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu8631-117
16SV_7_004LASLĂU ANTONIO LUCA7Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian1030-40
17SV_8_002ISPIR ALEXANDRU8Școala gimnazială „Bogdan Vodă” C-lung MoldovenescMăgurean Marius, Pânzaru Liviu, Ildegez Mihaela5075-125
18SV_8_003MOCREI BOGDAN8Școala Gimnazială nr.3 SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu 5045-95
19SV_8_001BURCĂ PAUL8Școala Gimnazială Nr.1 Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul1070-80
20SV_8_004TURCULEȚ ALEXANDRU8Școala Gimnazială Nr.11 ”Miron Costin” SuceavaIldegez Mihaela-Corina, Freitag Gabriela-Rodica, Pînzaru Liviu1045-55
21SV_9_013DOMUNCO ȘTEFAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela1005589244
22SV_9_025MUNTEANU VALENTIN IOAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela, Popa Carmen1005589244
23SV_9_024MOROȘANU ALEXANDRU9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul1005655211
24SV_9_036ROMAȘ ȘTEFAN-SEBASTIAN9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” C-lung MoldovenescMariuc Florin, Pânzaru Liviu1003955194
25SV_9_030ORZA ȘERBAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela265589170
26SV_9_032POPA MARIA CRISTINA9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela605552167
27SV_9_006BĂLĂU MIHAI9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul1001055165
28SV_9_037ROTARIU DAVID IONATAN9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan603955154
29SV_9_015GHEORGHIȚĂ LEONARDO DAVIDE9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela601055125
30SV_9_029OPREA RAREȘ FLORIAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela601055125
31SV_9_046VODĂ IOAN9Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPopa Carmen, Brădățan Claudița Dorina601055125
32SV_9_016HÎNCU DIANA9Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPopa Carmen, Brădățan Claudița Dorina104955114
33SV_9_001ABRAMIUC ANDREI9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela243055109
34SV_9_018LELIUC ROBERT CONSTANTIN9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul103955104
35SV_9_004ANDRONACHE DANIELE9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan60201090
36SV_9_014DRUMEA CĂLIN MATEI9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela15185588
37SV_9_021MALOŞ ALEXANDRU RĂZVAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian60101686
38SV_9_040TĂNASĂ ȘTEFAN ALEXANDRU9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul10165581
39SV_9_005ANDRONIC MIHAI - GABRIEL9Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPopa Carmen, Brădățan Claudița Dorina60101080
40SV_9_010CERVINSCHI MARIO ANDREI9Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail, Ududec Marius60101080
41SV_9_028ONOFREI VLAD -DANIEL9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan60101080
42SV_9_041TEMNEANU MARIA9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu55101075
43SV_9_020LOGHIN ANDREI ȘERBAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela47101673
44SV_9_038RUSU SEBASTIAN9COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica 10104161
45SV_9_027NIȚĂ ALEXANDROS9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela40101060
46SV_9_003AMARIEI SEBASTIAN - LUCIAN9Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPopa Carmen, Brădățan Claudița Dorina26221058
47SV_9_002AGA CLAUDIA9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela22102557
48SV_9_023MIRONESCU CLAUDIU FLORIAN9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela25221057
49SV_9_034REZUȘ BOGDAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela27161053
50SV_9_017HULUBEAC MIHAI ALEXANDRU9Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail29101049
51SV_9_022MIERLĂ CONSTANTIN9Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail, Ududec Marius10102444
52SV_9_035ROMAN DAVID MARCO9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan10102444
53SV_9_026NIMIGEAN VALENTIN9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul15161041
54SV_9_045VICOL MARIUS9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela15101641
55SV_9_007BICHIU RĂZVAN - ANDREI9Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPopa Carmen, Brădățan Claudița Dorina 10181038
56SV_9_011COPERZA VICTORIA9COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica 15101035
57SV_9_039ŞERBAN DAVID9Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaProf. Buliga Tiberiu Ioan15101035
58SV_9_008BUTNAR ANDREI NICOLAE9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaTompea Viorel10101030
59SV_9_009CALANCEA ANA-MARIA9Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusHasna Adrian, Cîrdei Traian10101030
60SV_9_012CRĂCIUNESCU FABIAN DUMITRU9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaRusu Dorin10101030
61SV_9_019LITVINCHEVICI ANDI PAUL9Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail10101030
62SV_9_031PASTOR MARIO ALEXANDRU9Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaErhan Mihail, Ududec Marius10101030
63SV_9_033POSTOLACHE ȘTEFAN - DARIUS9Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPopa Carmen, Brădățan Claudița Dorina10101030
64SV_9_042TOADER MĂDĂLIN VALENTIN9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaRusu Dorin10101030
65SV_A_015DUMITRESCUL EDUARD VALENTIN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel100100100300
66SV_A_017HURJUI ALEXANDRU-MIHAI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu10010055255
67SV_A_004BORGOVAN ALEXANDRU10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul4910050199
68SV_A_032RUSU BOGDAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel7010020190
69SV_A_005BUZATU GIULIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel4610020166
70SV_A_035ȚEBREAN ANDREEA10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu, Marcu Daniela375255144
71SV_A_014DRELCIUC PETRU ALEXANDRU10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” C-lung MoldovenescMagurean Marius672825120
72SV_A_016GĂINĂ FLORIN10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana, Bereholschi Paul16285599
73SV_A_011COLEV THOMAS DANIEL10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10195584
74SV_A_018HUȚANU EUSEBIU CIPRIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel34282082
75SV_A_010CIOMAG TUDOR10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaBrădățan Claudița Dorina34222076
76SV_A_023MÎNDRILĂ MIHAIL ALEXANDRU10Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaUdudec Marius, Erhan Mihail22282575
77SV_A_022LAZURCĂ DANIEL VASILE10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela16232564
78SV_A_028PETRAȘUC ANA10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaBrădățan Claudița Dorina13262564
79SV_A_009CIOBANU CĂTĂLIN ALEXANDRU10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaHatmanu Mihaela25281063
80SV_A_033RUSU COSMIN CONSTANTIN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaHatmanu Mihaela31102061
81SV_A_031POSMANGIU SILVIU ANDREI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaHatmanu Mihaela25102560
82SV_A_012COȘMAN IULIAN10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10282058
83SV_A_026PAVEL MAURIZIO TUDOR10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel22241056
84SV_A_007CERNĂUȚAN TEOFAN IOAN10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaBrădățan Claudița Dorina13182051
85SV_A_002BARTCHIEVICI ROBERT - CRISTIAN10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPintea Eugen13271050
86SV_A_020IOSUB LUCIAN MIHAI10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaPintea Eugen13102548
87SV_A_030PLOSCEAC ALEXANDRE JOAQUIM10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela13102548
88SV_A_027PERJU MIRCEA - ȘTEFAN10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaBrădățan Claudița Dorina10152045
89SV_A_013CUDLA IOAN RADU10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10122042
90SV_A_019IEȚCU DIMITRIE10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel10102040
91SV_A_024MOCANU MIHAI10Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa10102040
92SV_A_025OANEA ALEXANDRU GABRIEL10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel10102040
93SV_A_008CHIŞLEAC REMUS10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel10191039
94SV_A_001BARNEA MATEI10Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela13101033
95SV_A_003BĂLĂCEANU IOAN GIOVANNI10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” C-lung MoldovenescIonescu Gabriela10101030
96SV_A_006CATRINARI GEORGE10COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica10101030
97SV_A_021LAHMAN ANDREI10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” SuceavaBrădățan Claudița Dorina10101030
98SV_A_034TOMESCU MIRCEA ANDREI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaHatmanu Mihaela10101030
99SV_B_020TURTUREAN DAVID CORNELIU11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel6510035200
100SV_B_001AIRINEI ANDREI CRISTIAN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel6010025185
101SV_B_021ȚURCĂ VASILE IONUȚ11Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa, Macovei Cristina659110166
102SV_B_005CIBOTARIU ANDREI11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu607320153
103SV_B_015NISTOR RĂZVAN IULIAN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela602840128
104SV_B_014MOISII LUCIAN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel605510125
105SV_B_013MOGAGE NICOLAE11C.N. ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin604615121
106SV_B_002BĂNILEAN ALEXANDRU IOAN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu601035105
107SV_B_016PALAGHEAN MIRUNA ELENA11C.N. “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa10731093
108SV_B_009ILAȘ ARMAND11COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUIHojbotă Rodica, Marcu Daniela 10552085
109SV_B_011MARTINESCU NICOLAE11Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela60101080
110SV_B_006DRĂGESCU LEONARD11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana10461571
111SV_B_017PAULENCO IUSTIN11Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa/Macovei Cristina10461066
112SV_B_012MITRIC DELIA-MARIA11Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică, Hasna Adrian10282058
113SV_B_008IAMNIȚCHI BOGDAN11Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiStrugariu Ciprian35101055
114SV_B_018SEMENIUC CĂLIN MIHAI11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu10191544
115SV_B_004CARCEA RĂZVAN11Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică, Hasna Adrian10102040
116SV_B_007HRIȚCAN ALEXANDRU11Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiStrugariu Ciprian15101540
117SV_B_019SIMIONESCU TEODOR11Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică, Hasna Adrian10191039
118SV_B_003BUDUROVICI COSMIN - ANDREI11Colegiul Național Mihai Eminescu SuceavaBrădățan Claudița Dorina10101030
119SV_B_010LEONTE DENIS11Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaȘtefănescu Narcisa-Daniela10101030
120SV_C_014TODAȘCĂ DANIEL12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Costineanu Raluca60100100260
121SV_C_012STANCIU CĂTĂLIN IOAN12Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa956425184
122SV_C_007PAULIUC EDUARD- TIMOTEI EDUARD- TIMOTEI12Liceul Teoretic “Filadelfia”, SuceavaȘtefănescu Narcisa-Daniela6010020180
123SV_C_009REBENCIUC PAUL FLORIN12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Costineanu Raluca4010020160
124SV_C_008PĂDURARU CRISTIAN DANIEL12Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa607325158
125SV_C_010SALAGEAN DRAGOȘ GRIGORE12Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa4510010155
126SV_C_004CUZENCO ANDREI ROBERT12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu1010015125
127SV_C_005GHERASIM TEODOR SAMUEL12Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu Antoneta1001010120
128SV_C_006NEGRU ALEXANDRU12Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu Antoneta602820108
129SV_C_011STAFIE CĂLIN12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu25551090
130SV_C_003COȚOFREI ANDREI12Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-Vasile50281088
131SV_C_013SUSCIUC ANASTASIA12Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiSestac Suzana40281078
132SV_C_015VOLOȘTIUC EUSEBIU12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaMarcu Ovidiu30281573
133SV_C_001BARABAȘ ELINA12Colegiul Național “Petru Rareș” SuceavaȘtefănescu Daniela Narcisa10101030
4calificati OJI 2020.pdf
2020_RSOD_ONI_2020.pdf
Criterii de departajare.pdf
Subiecte_Teste Liceu.rar
Subiecte_teste_Gimnaziu.rar
Rezultate_OJI_2020.xlsx