Olimpiada Judeţeană de Informatică 2019

Olimpiada Judeţeană de Informatică 2019


OJI 2019 se va desfăşura pe data de 9 Martie 2019.

                        Elevii vor fi prezenți în  sala de concurs la ora 8.30 .

Repartizarea  pe centre de concurs o regăsiți în tab-ul  "PARTICIPANTI".


Important !!!   Reevaluare problema abx, clasa IX

În urma reevaluării tuturor surselor pentru problema abx de la clasa a IX-a, punctajele nu au suferit modificări, clasamentul rămânând același.


                       



Subiecte gimnaziu şi liceu

Data adaugat 2019-02-14 19:49:36
Data incepere 2019-03-09 08:30:00
Data sfarsit 2019-03-15 23:59:00
AutorAdrian Petrisor adrian.petrisor
StatutTrecut

Regulament

Participanti

Rezultate


Nr. crt.NumePrenumeClasaScoala de provenientaProfesor indrumatorIdCentru examen
1CACIUR AIOANEITUDOR5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag GabrielaSV_5_001Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
2COȘOREANUTUDOR ADRIAN5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag GabrielaSV_5_002Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
3GAVRILESCURĂZVAN-CRISTIAN5Clubul Copiilor FălticeniPînzaru Liviu-VasileSV_5_003Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
4GAVRILESCUROBERT-ȘTEFAN5Clubul Copiilor FălticeniPînzaru Liviu-VasileSV_5_004Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
5TOMNIUCMATEI5Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXPetrișor Adrian, Freitag GabrielaSV_5_005Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
6BĂRÎLĂȘTEFANA6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela SV_6_001Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
7CHERTESANDREI6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, CEXPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela SV_6_002Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
8CHIRIACALEX6C.T.„M. Băcescu” FălticeniMurărescu Simona Maricica, Acatrinei Vasiliu CristinelSV_6_003Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
9MARIAN NICOLAYIONESCU6Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Șoiman ȘtefaniaSV_6_004Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” Suceava
10LASLĂUANTONIO LUCA6Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD info, CEXPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Ildeghez MihaelaSV_6_005Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
11VOLANSCHILUCA6Șc. Gimnazială """"Teodor Balan"""" Gura HumoruluiHojbotă Rodica /Marcu DanaSV_6_006Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
12BURCĂPAUL7Școala Gimnaziala Nr 1 Vatra Dornei,CEXȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_7_001Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
13GRIGORAȘANTONIE-RAREȘ7Colegiul Național „Petru Rareș” Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-VasileSV_7_002Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
14ISPIRALEXANDRU7Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” C-lungMăgurean Marius, Hreciuc ElenaSV_7_003Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
15MOCREIBOGDAN7Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_7_004Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
16TIRONLUCA7Şcoala Gimnazială „Bogdan Vodă” RădăuţiLăzărescu Antoneta, Coajă Gabriela, Strugariu CiprianSV_7_005Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
17TURCULEȚALEXANDRU7Școala Gimnazială „Miron Costin” Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPînzaru Liviu-Vasile, Freitag Gabriela, Ildegez MihaelaSV_7_006Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
18VĂCĂREANURAREȘ CONSTANTIN7Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CEXCostineanu Veronica Raluca, Ildeghez MihaelaSV_7_007Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
19DOMUNCOȘTEFAN8Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_8_001Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
20HULUBEACMIHAI-ALEXANDRU8Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_8_002Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
21MUNTEANUVALENTIN IOAN8Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor Suceava; CEXPetrișor Adrian, Șoiman Ștefania, Ildeghez Mihaela, Freritag GabrielaSV_8_003Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
22NIȚĂALEXANDROS8Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile SV_8_004Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
23POPAMARIA8Școala Gimnaziala Nr 4 Vatra Dornei,CEXȘestac SuzanaSV_8_005Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
24ROMASȘTEFAN- SEBASTIAN8Palatul Copiilor Suceava, CEXȘoiman Stefania, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu-VasileSV_8_006Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”
25BÎRSANROBERT9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_9_001Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
26BOIȘTEANUIOANA ALEXANDRA9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_002Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
27BORGOVANALEXANDRU9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_9_003Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
28BOTEZATUIOANA9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_9_004Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
29BUZATUGIULIAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_005Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
30CATRINARIGEORGE9Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica, Marcu DanaSV_9_006Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
31CERNĂUŢANTEOFAN IOAN9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_007Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
32CHIȘLEACREMUS9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_008Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
33CIOBANUCĂTĂLIN ALEXANDRU9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_009Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
34CIOMAGTUDOR9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_010Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
35COLEVTHOMAS9C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_9_011Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
36COŞMANIULIAN9C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_9_012Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
37CUDLARADU9C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_9_013Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
38DIACONIȚAADRIAN9Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica Marcu DanaSV_9_014Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
39DRELCIUCPETRU ALEXANDRU9CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.Măgurean MariusSV_9_015Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
40DUMITRESCULEDUARD VALENTIN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_016Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
41GĂINĂALEXANDRU9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_017Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
42GĂITANNICOLAI9CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.Ionescu GabrielaSV_9_018Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
43IEȚCUDIMITRIE9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_019Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
44IORDACHERĂZVAN DUMITRU9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_9_020Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
45IOSUBLUCIAN -MIHAI9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Pintea EugenSV_9_021Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
46LAZURCĂDANIEL9C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_9_022Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
47LUCHIANMATEI9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_023Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
48NYISZTORSEBASTIAN ZOLTAN9CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.Mariuc FlorinSV_9_024Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
49OANEAALEXANDRU GABRIEL9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_025Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
50PAVELMAURIZIO TUDOR9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_9_026Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
51PERJUMIRCEA-ŞTEFAN9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_027Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
52PETRAŞUCANA9Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_9_028Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
53PITICEMANUEL9Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusCîrdei Traian, Galan PetricăSV_9_029Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
54PLOSCEACALEXANDRU9C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_9_030Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
55POPAALBERT IOAN9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_9_031Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
56POSMANGIUSILVIU ANDREI9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_032Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
57RÎPANIOAN-ANDREI9Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea ViorelSV_9_033Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
58RUSUBOGDAN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_9_034Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
59RUSUCOSMIN CONSTANTIN9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_035Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
60SOROCEANUDENIS TIMOTEI9Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa DanielaSV_9_036Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
61TOMESCUMIRCEA ANDREI9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_9_037Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
62ȚEBREANANDREEA9Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoMarcu Ovidiu, Marcu DanielaSV_9_038Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
63VOLANSCHIMATEI9Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica Marcu DanaSV_9_039Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
64AIRINEIANDREI CRISTIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_001Colegiul Național ”Petru Rareș”
65ANDRICIUCANDREEA CRISTINA10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica RalucaSV_A_002Colegiul Național ”Petru Rareș”
66BĂNILEANBĂNILEAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_003Colegiul Național ”Petru Rareș”
67BODNARIUNICOLAE MATEI10Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen TeodoraSV_A_004Colegiul Național ”Petru Rareș”
68CARCEARĂZVAN10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică / Hasna AdrianSV_A_005Colegiul Național ”Petru Rareș”
69CIBOTARIUANDREI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_006Colegiul Național ”Petru Rareș”
70DOBRESILVIU10Colegiul V. Lovinescu FălticeniAcatrinei Vasiliu CristinelSV_A_007Colegiul Național ”Petru Rareș”
71DONISANMIHAI10CN „Dragoș Vodă” C-lung MoldMăgurean MariusSV_A_008Colegiul Național ”Petru Rareș”
72DRĂGESCULEONARD10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_A_009Colegiul Național ”Petru Rareș”
73GEORGIȚĂADRIAN10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică, Hasna AdrianSV_A_010Colegiul Național ”Petru Rareș”
74IAMNIŢCHIBOGDAN10C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiStrugariu CiprianSV_A_011Colegiul Național ”Petru Rareș”
75ILAȘARMAND10Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica Marcu DanaSV_A_012Colegiul Național ”Petru Rareș”
76LUCULESCURAUL10Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi Florin SV_A_013Colegiul Național ”Petru Rareș”
77MARTINESCUNICOLAE10C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_A_014Colegiul Național ”Petru Rareș”
78MEDVICHIFLAVIAN10Colegiul Național ”Mihai Eminescu”, CP MOD infoBrădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora, Marcu DanielaSV_A_015Colegiul Național ”Petru Rareș”
79MERANAURELIAN COSMIN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina MihaelaSV_A_016Colegiul Național ”Petru Rareș”
80MOGAGENICOLAE10C.N. „Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinSV_A_017Colegiul Național ”Petru Rareș”
81MOISIILUCIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_018Colegiul Național ”Petru Rareș”
82NISTORRĂZVAN IULIAN10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu DanielaSV_A_019Colegiul Național ”Petru Rareș”
83PALAGHEANMIRUNA-ELENA10Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, Mocanu CorinaSV_A_020Colegiul Național ”Petru Rareș”
84PAULENCOIUSTIN10Colegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_021Colegiul Național ”Petru Rareș”
85PETRACOVICITUDOR10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Maftean LiviuSV_A_022Colegiul Național ”Petru Rareș”
86PINTILEIBIANCA EMILIA10Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen TeodoraSV_A_023Colegiul Național ”Petru Rareș”
87SEMENIUCCĂLIN MIHAI10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-VasileSV_A_024Colegiul Național ”Petru Rareș”
88TURTUREANDAVID CORNELIU10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie DanielSV_A_025Colegiul Național ”Petru Rareș”
89ȚURCĂȚURCĂ10Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi FlorinSV_A_026Colegiul Național ”Petru Rareș”
90VIDALAURA ȘTEFANA10Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu DanielaSV_A_027Colegiul Național ”Petru Rareș”
91BARBĂMATEI11Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela NarcisaSV_B_001Colegiul Național ”Petru Rareș”
92BATINAȘBIANCA11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag GabrielaSV_B_002Colegiul Național ”Petru Rareș”
93CALDAREARCADIE11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_003Colegiul Național ”Petru Rareș”
94CENUȘĂȘTEFAN11Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag GabrielaSV_B_004Colegiul Național ”Petru Rareș”
95COŢOFREIANDREI11Colegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaSOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-VasileSV_B_005Colegiul Național ”Petru Rareș”
96CUZENCOANDREI ROBERT11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_006Colegiul Național ”Petru Rareș”
97FLOREACOSMIN GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”, CP MOD infoMarcu Ovidiu, Marcu DanielaSV_B_007Colegiul Național ”Petru Rareș”
98GHERASIMTEODOR SAMUEL11C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiLăzărescu AntonetaSV_B_008Colegiul Național ”Petru Rareș”
99GRUMĂZESCUSILVIU11C.N. „Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinSV_B_009Colegiul Național ”Petru Rareș”
100HOȘTIUCROBERT GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_010Colegiul Național ”Petru Rareș”
101HRIȚCULUCA11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_B_011Colegiul Național ”Petru Rareș”
102LATEȘMIHAI11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Petrișor AdrianSV_B_012Colegiul Național ”Petru Rareș”
103NEGRUALEXANDRU11C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiLăzărescu AntonetaSV_B_013Colegiul Național ”Petru Rareș”
104PAULIUCEDUARD TIMOTEI11Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui AlexandruSV_B_014Colegiul Național ”Petru Rareș”
105PĂDURARUCRISTIAN-DANIEL11Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU TiberiuSV_B_015Colegiul Național ”Petru Rareș”
106REBENCIUCPAUL FLORIN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_016Colegiul Național ”Petru Rareș”
107SALAGEANDRAGOŞ-GRIGORIE11Colegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-VasileSV_B_017Colegiul Național ”Petru Rareș”
108STAFIECĂLIN11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_018Colegiul Național ”Petru Rareș”
109STANCIUCĂTĂLIN-IOAN11Colegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela NarcisaSV_B_019Colegiul Național ”Petru Rareș”
110SUSCIUCANASTASIA11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_B_020Colegiul Național ”Petru Rareș”
111TODAȘCĂDANIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_021Colegiul Național ”Petru Rareș”
112TOMESCUMIHAI ALEXANDRU11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_022Colegiul Național ”Petru Rareș”
113UNGURIANUTIBERIU SEPTIMIU11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi PaulSV_B_023Colegiul Național ”Petru Rareș”
114URDOIBOGDAN GABRIEL11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica RalucaSV_B_024Colegiul Național ”Petru Rareș”
115VOLOŞTIUCEUSEBIU11Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu OvidiuSV_B_025Colegiul Național ”Petru Rareș”
116ANTONOVICITRAIAN12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_001Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
117BLAHOVICIANDREI EUSEBIU12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_002Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
118BUJORPAUL ANDREI12C.N. „Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieSV_C_003Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
119BURCĂPAUL 12C.N. „Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieSV_C_004Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
120CĂRARECLAUDIU12C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă Gabriela, Pînzaru Liviu-VasileSV_C_005Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
121CRAIUCONSTANTIN-TIBERIU12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_006Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
122CUCIUREANUVLAD12Liceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu IoanSV_C_007Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
123GHERMANCRISTIAN12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_008Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
124HORODINCĂMIHAI12C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_C_009Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
125MAEREANANDREI ŞERBAN12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_010Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
126ONCIUCONSTANTIN12Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa – Dorina/Pînzariu LiviuSV_C_011Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
127OUCRISTIAN12Colegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailSV_C_012Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
128PALAGHIANUFLORIN CLAUDIU12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_013Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
129PAVĂLANDREI12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_014Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
130RUSULUCIAN GABRIEL12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_015Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
131SOLCANCEZAR-IULIAN12Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_C_016Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
132ȘAPCĂIOANA CĂTĂLINA12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_017Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
133TIPAADRIAN12Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Tompea Viorel/Ildegez MihaelaSV_C_018Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
134ŢIFUIIOAN ALEXANDRU12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_019Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
135ŢIGĂNESCUIULIAN12C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuţiCoajă GabrielaSV_C_020Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
136ŢÎRDEARĂZVAN-ANDREI12Colegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - DorinaSV_C_021Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
137VERCIUCŞTEFAN12Colegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuSV_C_022Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”
138VULTURIULIAN12C.N. „Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieSV_C_023Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”

Nr. crt.IdNumePrenumeScoala de provenientaProfesor indrumatorRezultat info 1Rezultat info 2Rezultat info 3Rezultat
1SV_9_001BÎRSANROBERTLiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10101232
2SV_9_002BOIȘTEANUIOANA ALEXANDRAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10101030
3SV_9_003BORGOVANALEXANDRULiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul1510030145
4SV_9_004BOTEZATUIOANALiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10181038
5SV_9_005BUZATUGIULIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10101030
6SV_9_006CATRINARIGEORGEColegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica, Marcu DanaABSENTABSENTABSENTABSENT
7SV_9_007CERNĂUȚANTEOFAN IOANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina20301060
8SV_9_008CHIȘLEACREMUSColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10301050
9SV_9_009CIOBANUCĂTĂLIN ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10101030
10SV_9_010CIOMAGTUDORColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina10141034
11SV_9_011COLEVTHOMASC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10301050
12SV_9_012COȘMANIULIANC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10301757
13SV_9_013CUDLARADUC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10301050
14SV_9_014DIACONIȚAADRIANColegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica Marcu Dana10101737
15SV_9_015DRELCIUCPETRU ALEXANDRUCNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.Măgurean Marius50101070
16SV_9_016DUMITRESCULEDUARD VALENTINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel609650206
17SV_9_017GĂINĂALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10101030
18SV_9_018GĂITANNICOLAICNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.Ionescu Gabriela15141039
19SV_9_019IEȚCUDIMITRIEColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel20341064
20SV_9_020IORDACHERĂZVAN DUMITRULiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10101030
21SV_9_021IOSUBLUCIAN -MIHAIColegiul Național ”Mihai Eminescu”Pintea Eugen15301257
22SV_9_022LAZURCĂDANIELC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10101030
23SV_9_023LUCHIANMATEIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10101030
24SV_9_024NYISZTORSEBASTIAN ZOLTANCNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold.Mariuc Florin10101030
25SV_9_025OANEAALEXANDRU GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10301050
26SV_9_026PAVELMAURIZIO TUDORColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel30461288
27SV_9_027PERJUMIRCEA-ȘTEFANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina15341261
28SV_9_028PETRAȘUCANAColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa - Dorina10221042
29SV_9_029PITICEMANUELLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusCîrdei Traian, Galan Petrică10341054
30SV_9_030PLOSCEACALEXANDRUC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela10141034
31SV_9_031POPAALBERT IOANLiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10302060
32SV_9_032POSMANGIUSILVIU ANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10302464
33SV_9_033RÎPANIOAN-ANDREIColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Dițu Garofița/Tompea Viorel10141034
34SV_9_034RUSUBOGDANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile1010012122
35SV_9_035RUSUCOSMIN CONSTANTINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10181240
36SV_9_036SOROCEANUDENIS TIMOTEILiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa DanielaABSENTABSENTABSENTABSENT
37SV_9_037TOMESCUMIRCEA ANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela20301262
38SV_9_038ȚEBREANANDREEAColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela308835153
39SV_9_039VOLANSCHIMATEIColegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica Marcu Dana10181038
40SV_A_001AIRINEIANDREI CRISTIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel10471067
41SV_A_002ANDRICIUCANDREEA CRISTINAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca10132851
42SV_A_003BĂNILEANALEXANDRU IOANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile1010019129
43SV_A_004BODNARIUNICOLAE MATEIColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora105082142
44SV_A_005CARCEARĂZVANLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică / Hasna Adrian10151035
45SV_A_006CIBOTARIUANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile177155143
46SV_A_007DOBRESILVIUColegiul V. Lovinescu FălticeniAcatrinei Vasiliu Cristinel10391059
47SV_A_008DONISANMIHAICN „Dragoș Vodă” C-lung MoldMăgurean Marius10101030
48SV_A_009DRĂGESCULEONARDLiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10344690
49SV_A_010GEORGIȚĂADRIANLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan Petrică, Hasna Adrian10101030
50SV_A_011IAMNIȚCHIBOGDANC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiStrugariu Ciprian10101030
51SV_A_012ILAȘARMANDColegiul „Alexandru cel Bun” Gura HumoruluiHojbotă Rodica Marcu Dana10502888
52SV_A_013LUCULESCURAULColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi Florin ABSENTABSENTABSENTABSENT
53SV_A_014MARTINESCUNICOLAEC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela105046106
54SV_A_015MEDVICHIFLAVIANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora, Marcu Daniela10152853
55SV_A_016MERANAURELIAN COSMINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela10102848
56SV_A_017MOGAGENICOLAEC.N. „Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin331373119
57SV_A_018MOISIILUCIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel1010100120
58SV_A_019NISTORRĂZVAN IULIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela10132851
59SV_A_020PALAGHEANMIRUNA-ELENAColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, Mocanu Corina16102854
60SV_A_021PAULENCOIUSTINColegiul Național ”Petru Rareș”, Palatul Copiilor SuceavaŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile10235588
61SV_A_022PETRACOVICITUDORColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Maftean Liviu10501070
62SV_A_023PINTILEIBIANCA EMILIAColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădăţan Claudiţa – Dorina, Popa Carmen Teodora10101030
63SV_A_024SEMENIUCCĂLIN MIHAIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”, Palatul Copiilor SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile10134669
64SV_A_025TURTUREANDAVID CORNELIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel479528170
65SV_A_026ȚURCĂVASILE-IONUŢColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAŞCU Gabriela, Ilincăi Florin40471097
66SV_A_027VIDALAURA ȘTEFANAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela10501070
67SV_B_001BARBĂMATEIColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa59101079
68SV_B_002BATINAȘBIANCAColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag Gabriela10101030
69SV_B_003CALDAREARCADIEColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca1001010120
70SV_B_004CENUȘĂȘTEFANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Freitag Gabriela10101030
71SV_B_005COȚOFREIANDREIColegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile24102761
72SV_B_006CUZENCOANDREI ROBERTColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu842327134
73SV_B_007FLOREACOSMIN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu Daniela712310104
74SV_B_008GHERASIMTEODOR SAMUELC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu Antoneta40102777
75SV_B_009GRUMĂZESCUSILVIUC.N. „Nicu Gane” FălticeniIlincăi Florin1001010120
76SV_B_010HOȘTIUCROBERT GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca69101493
77SV_B_011HRIȚCULUCALiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10101030
78SV_B_012LATEȘMIHAIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian26101046
79SV_B_013NEGRUALEXANDRUC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiLăzărescu Antoneta32101052
80SV_B_014PAULIUCEDUARD TIMOTEILiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaȘtefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru1002349172
81SV_B_015PĂDURARUCRISTIAN-DANIELColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu343036100
82SV_B_016REBENCIUCPAUL FLORINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca711436121
83SV_B_017SALAGEANDRAGOȘ-GRIGORIEColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile10101030
84SV_B_018STAFIECĂLINColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu77101097
85SV_B_019STANCIUCĂTĂLIN-IOANColegiul Național ”Petru Rareș”ŞTEFĂNESCU Daniela Narcisa66101086
86SV_B_020SUSCIUCANASTASIALiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul58171085
87SV_B_021TODAȘCĂDANIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca1005660216
88SV_B_022TOMESCUMIHAI ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu30101050
89SV_B_023UNGURIANUTIBERIU SEPTIMIULiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul10101030
90SV_B_024URDOIBOGDAN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca10101030
91SV_B_025VOLOȘTIUCEUSEBIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu772310110
92SV_C_001ANTONOVICITRAIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu1001027137
93SV_C_002BLAHOVICIANDREI EUSEBIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu56261092
94SV_C_003BUJORPAUL ANDREIC.N. „Nicu Gane” FălticeniFilip Dimitrie23101851
95SV_C_004BURCĂPAULC.N. „Nicu Gane” FălticeniFilip Dimitrie14101034
96SV_C_005CĂRARECLAUDIUC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile4223100165
97SV_C_006CRAIUCONSTANTIN-TIBERIUColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail10131033
98SV_C_007CUCIUREANUVLADLiceul Teoretic Filadelfia, SuceavaBuliga Tiberiu Ioan10101434
99SV_C_008GHERMANCRISTIANColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail41102778
100SV_C_009HORODINCĂMIHAIC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela546996219
101SV_C_010MAEREANANDREI ȘERBANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu1001010120
102SV_C_011ONCIUCONSTANTINColegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa – Dorina/Pînzariu Liviu63102396
103SV_C_012OUCRISTIANColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN MihailABSENTABSENTABSENTABSENT
104SV_C_013PALAGHIANUFLORIN CLAUDIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu24101044
105SV_C_014PAVĂLANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu842327134
106SV_C_015RUSULUCIAN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu10101030
107SV_C_016SOLCANCEZAR-IULIANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - Dorina25101449
108SV_C_017ȘAPCĂIOANA CĂTĂLINAColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu10101030
109SV_C_018TIPAADRIANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret”Tompea Viorel/Ildegez Mihaela18101038
110SV_C_019ȚIFUIIOAN ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu84100100284
111SV_C_020ȚIGĂNESCUIULIANC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiCoajă Gabriela61101081
112SV_C_021ȚÎRDEARĂZVAN-ANDREIColegiul Național ”Mihai Eminescu”Popa Carmen Teodora/Brădăţan Claudiţa - Dorina39101867
113SV_C_022VERCIUCȘTEFANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu OvidiuABSENTABSENTABSENTABSENT
114SV_C_023VULTURIULIANC.N. „Nicu Gane” FălticeniFilip Dimitrie534910112
115SV_5_001CACIUR AIOANEITUDORColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela371047
116SV_5_002COȘOREANUTUDOR ADRIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela303060
117SV_5_003GAVRILESCURĂZVAN-CRISTIANClubul Copiilor FălticeniPînzaru Liviu-VasileABSENTABSENTABSENT
118SV_5_004GAVRILESCUROBERT-ȘTEFANClubul Copiilor FălticeniPînzaru Liviu-VasileABSENTABSENTABSENT
119SV_5_005TOMNIUCMATEIColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Freitag Gabriela303060
120SV_6_001BĂRÎLĂȘTEFANAȘcoala Gimnazială Nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 3075105
121SV_6_002CHERTESANDREIȘcoala Gimnazială Nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 454085
122SV_6_003CHIRIACALEXC.T.„M. Băcescu” FălticeniMurărescu Simona Maricica, Acatrinei Vasiliu Cristinel5050100
123SV_6_004IONESCUMARIAN NICOLAYColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Șoiman Ștefania104050
124SV_6_005LASLĂUANTONIO LUCAColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Marcu Daniela, Ildeghez Mihaela204060
125SV_6_006VOLANSCHILUCAȘc. Gimnazială ""Teodor Balan"" Gura HumoruluiHojbotă Rodica /Marcu Dana101020
126SV_7_001BURCĂPAULȘcoala Gimnaziala Nr 1 Vatra DorneiȘestac Suzana,Bereholschi Paul101020
127SV_7_002GRIGORAȘANTONIE-RAREȘColegiul Național „Petru Rare” SuceavaPînzaru Liviu-Vasile201030
128SV_7_003ISPIRALEXANDRUȘcoala Gimnazială „Bogdan Vodă” C-lungMăgurean Marius, Hreciuc Elena701080
129SV_7_004MOCREIBOGDANȘcoala Gimnazială Nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 10100110
130SV_7_005TIRONLUCAȘcoala Gimnazială „Bogdan Vodă” RădăuțiLăzărescu Antoneta, Coajă Gabriela, Strugariu CiprianABSENTABSENTABSENT
131SV_7_006TURCULEȚALEXANDRUȘcoala Gimnazială „Miron Costin” SuceavaPînzaru Liviu-Vasile, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela251035
132SV_7_007VĂCĂREANURAREȘ CONSTANTINColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaCostineanu Veronica Raluca, Ildeghez Mihaela501060
133SV_8_001DOMUNCOȘTEFANȘcoala Gimnazială Nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 10010110
134SV_8_002HULUBEACMIHAI-ALEXANDRUColegiul Național ”Petru Rareș”ERHAN Mihail101020
135SV_8_003MUNTEANUVALENTIN IOANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” SuceavaPetrișor Adrian, Șoiman Ștefania, Ildeghez Mihaela, Freritag Gabriela411051
136SV_8_004NIȚĂALEXANDROSȘcoala Gimnazială Nr. 3 SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile ABSENTABSENTABSENT
137SV_8_005POPAMARIAȘcoala Gimnaziala Nr 4 Vatra DorneiȘestac Suzana251035
138SV_8_006ROMASȘTEFAN- SEBASTIANPalatul Copiilor SuceavaȘoiman Stefani Freitag Gabriela Ildegez Mihaela Pînzaru Liviu-Vasile"63
regulament2019.pdf
precizari2019.pdf
Selecţia elevilor.pdf
Verificare surse si contestatii.pdf
Conduita elevilor.pdf
salvare solutii.pdf
enunturi2019.rar