OTI 2019 etapa județeană

OTI 2019 etapa județeană


OTI 2019 -etapa județeană, se va desfăşura pe data de 13  aprilie 2019. Elevii vor fi prezențí în sala de concurs la ora 9.30 


Click!!!-->> În atenția elevilor participanți la Olimpiada de TIC-2019, etapa județeană


Eventualele contestații se pot depune și înregistra luni, 15.04.2019, între orele 800 – 1200, la secretariatul școlii de proveniență a elevului, urmând a fi trimise prin fax la ISJ. În contestație concurentul va preciza ID-ul său (numele directorului în care a salvat produsele/sursele proprii), cerința pentru care contestă evaluarea și motivele pentru care o contestă.


Click subiecte și bareme!!!-->> Subiecte și bareme OTI 2019, județeană


Click!!-->> Rezultate OTI 2019


 Click!!-->> Rezultate Contestații 

Data adaugat 2019-04-09 10:32:15
Data incepere 2019-04-13 08:00:00
Data sfarsit 2019-04-18 23:59:00
AutorAdrian Petrisor adrian.petrisor
StatutTrecut

Regulament

Participanti

Rezultate


Nr.crtNumePrenumeClasaŞcoala de provenienţăProfesorCentrul de concurs
1ALBOTĂ Damian9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiGim Lavinia Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
2ANDRIEȘAlexandru9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Mariuc FlorinColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
3BARNEA Matei9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
4BĂEȘANUAndreea9Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniMurărescu Simona-Maricica, Dumitriu BogdanColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
5CIOCANFelicia9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaBrădățan ClaudițaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
6CIOMAG Tudor9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaBrădățan ClaudițaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
7CIUTAC Sabina9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaBrădățan ClaudițaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
8COJOCARIU Matei9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiLăzărescu AntonetaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
9CRUȚI Andrei Marian9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiLăzărescu AntonetaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
10CUJBOAIEMatei Petru9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Măgurean MariusColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
11DANEAEnead9CN Petru Rares din SuceavaNarcisa StefanescuColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
12DAVIDEAN Alexandra-Andreea9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretOlar AspaziaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
13DEDURadu9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretOlar AspaziaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
14DUMITRIUAndrei9CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
15FELEȘCO Robert Valentin9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretMelniciuc MariaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
16GĂLĂȚEANUOctavian9CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
17GHEORGHEDiana9CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
18GRIGORICIUCIulian9Liceul Teoretic FiladelfiaGavrilovici Zînica, Hrișcă Silvia SteluțaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
19IORDACHE Răzvan Dumitru9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiGim Lavinia Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
20LAINO V. Emanuel9Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaFoit Ecaterina DanielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
21LUPUStefan9CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
22MACAVEIBogdan9Colegiul Alexandru cel Bun Gura HumoruluiHojbotă RodicaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
23MAGADANAlexandru9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Măgurean MariusColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
24MITROFAN Liviu9Liceul Teoretic FiladelfiaȘtefănescu Narcisa-Daniela , Buliga Tiberiu IoanColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
25NEGRURareș9Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniAcatrinei-Vasiliu CristinelColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
26NYISZTORSebastian9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Mariuc FlorinColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
27PETRAȘUCAna9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaBrădățan ClaudițaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
28PETROVICIAndrei Amfilofie9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretMelniciuc MariaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
29PITIC Gabriel9Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusCîrdei TraianColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
30PÎSLARI Ion9Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniMurărescu Simona-Maricica, Dumitriu BogdanColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
31POJOGAIosua9Liceul Teoretic FiladelfiaȘtefănescu Narcisa-Daniela , Buliga Tiberiu IoanColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
32REGUȘAlbert9Liceul Teoretic FiladelfiaBuliga Tiberiu Ioan, Ștefănescu Narcisa-DanielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
33SAVAGeorge9Colegiul Alexandru cel Bun Gura HumoruluiHojbotă RodicaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
34SEMENIUC Andrei Gabriel9Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaRebenciuc SimonaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
35SFICHI Alin9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
36STERCIUCGeorge Gabriel9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretMelniciuc MariaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
37ȘUTUEmma-Maria9Colegiul Silvic "Bucovina", Câmpulung MoldovenescDebren VioletaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
38TODICĂBogdan9Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
39UNGUREANUBogdan9CT Al. I. Cuza SuceavaMacovei CristinaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
40URSULEANIoana Maria9Colegiul Tehnic RadautiCiubotaru Georgeta VictoriaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
41ABĂLAȘEI Rareș Petru 10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiGim Lavinia Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
42ALEXA Miruna10Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretOlar AspaziaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
43ANDREȘIRobert10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
44APETROAIECristian10Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniAcatrinei-Vasiliu CristinelColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
45ASMARANDEIAlexandru10CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
46BÂGUFredi10Liceul Teoretic FiladelfiaGavrilovici Zînica, Hrișcă Silvia SteluțaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
47BEJINARIU Dimitrie Cristian10Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaRebenciuc SimonaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
48BERARI Robert-Iulian10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiGim Lavinia Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
49BOANCHEȘ-NETEALucian10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiTodașcă Adriana Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
50BULIGA Andrei10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
51CHISĂLIȚĂCiprian10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaHatmanu Cristina MihaelaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
52COCOREANUEmilian Ilie10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Mariuc FlorinColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
53COSTÎNIoana-Alexandra10Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniMurărescu Simona-MaricicaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
54DASCĂLUEduard10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Ionescu GabrielaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
55DEBRENAndrei Constantin10Colegiul National "DRAGOS VODA", Campulung MoldovenescSabie MarietaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
56DONISANMihai Gabriel10Colegiul National "DRAGOS VODA", Campulung MoldovenescSabie MarietaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
57DROZDEKAna Iulia10Colegiul Alexandru cel Bun Gura HumoruluiBratu MihaelaColegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava
58ECOBOAEA Denis Mihai10Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaRebenciuc SimonaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
59GEORGIȚĂ Adrian10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan PetricăColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
60GRĂDINARIUTeofan10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
61GRIGORIICIUCLuisa-Ioana10Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretOlar AspaziaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
62HARAPU Gabriel10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaZotic CristinaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
63HOBANȘerban10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Mariuc FlorinColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
64IAMNIȚCHI Bogdan10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiStrugariu CiprianColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
65LAZURCĂOvidiu10Liceul Teoretic FiladelfiaȘtefănescu Narcisa-Daniela , Purice Anca-CristinaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
66LEONTEDenis10Liceul Teoretic FiladelfiaȘtefănescu Narcisa-Daniela , Purice Anca-CristinaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
67LUCAGabriel10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaBrădățan ClaudițaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
68LUNGU Mihail10Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaHrisca Silvia-StelutaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
69MACARIVasile10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaHatmanu Cristina MihaelaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
70MACOVEICIUCTeodor10CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
71MANEAOtilia10CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
72MEDVICHI Flavian10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaBrădățan ClaudițaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
73MIHAILIUCRuxandra10CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
74NICOLAESCU Valentin10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
75NIGAAlexandru Bogdan10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
76PAVELSilviu-Mihail10Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniAcatrinei-Vasiliu CristinelColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
77PINTILESCUAndra-Nicoleta10Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniAcatrinei-Vasiliu CristinelColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
78PURICEBogdan10Colegiul Silvic "Bucovina", Câmpulung MoldovenescSabie MarietaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
79RUSUBogdan10Colegiul National "DRAGOS VODA", Campulung MoldovenescCîrdeiu EmiliaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
80SCHIPOR Ioan-Andrei10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusGalan PetricăColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
81SEREDIUC Andrei10Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaRebenciuc SimonaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
82SPOIALATeodor10CN Petru Rares din SuceavaTiberiu SocaciuColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
83STAMATE Raluca10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaHatmanu Cristina MihaelaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
84SUMANARUPaul10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaZotic CristinaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
85ȘALGĂUTiberiu10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaHatmanu Cristina MihaelaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
86ȘORODOC Cosmin10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
87TROFIN D.A.Naomi-Dorina10Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaFoit Ecaterina DanielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
88VĂCĂRIUC Andrei-Gabriel10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiTodașcă Adriana Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
89VERDEȘAlexandra10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
90VLEJU Andrei10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiTodașcă Adriana Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
91VRACI Matei10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
92ZAREMBA Dănuț10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiCoajă GabrielaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
93BATINAŞ Bianca Ioana11Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaFreitag GabrielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
94BĂDELIȚĂ Tiberiu Gabriel11Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiLăzărescu AntonetaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
95BOZONC Anca Elena11Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaFreitag GabrielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
96BURACMatei Radu11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaPetrișor AdrianColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
97CAULEA Vasile11Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniMurărescu Simona-Maricica, Dumitriu BogdanColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
98CĂLDAREArcadie11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaPetrișor AdrianColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
99CENUŞĂ Ştefan Alexandru11Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaFreitag GabrielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
100COSTIN-CUCU Cosmin11Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaFoit Ecaterina DanielaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
101DRĂGOIAndrei Marius11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaPetrișor AdrianColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
102GABORLaurențiu11Liceul Teoretic FiladelfiaGavrilovici Zînica, Hrișcă Silvia SteluțaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
103HARAGADragoș11Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”Mariuc FlorinColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
104HOȘTIUCRobert Gabriel11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaPetrișor AdrianColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
105IGNĂTESCUDan Gheorghiță11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaHatmanu Cristina MihaelaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
106IVAN Cosmina Elena 11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiGim Lavinia Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
107LUNGU Bogdan Andrei11Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiLăzărescu AntonetaColegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
108NIMIGEAN Iulian 11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiTodașcă Adriana Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
109REUȚCHIEduard-Alexandru11Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniMurărescu Simona-Maricica, Dumitriu BogdanColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
110ŞTEFANIulian11Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaZotic CristinaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
111TIRON Teodor11Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiLăzărescu AntonetaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
112ȚIPRIGAN Gabriel11Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretOlar AspaziaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
113UNGUREANUGabriel11Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIlincăi FlorinColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
114URDOI Bogdan Gabriel11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaPetrișor AdrianColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
115VATAMANUDavid11Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaZotic CristinaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
116VATAMANUIonatan11Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaZotic CristinaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
117APETRIIGeorgel- Claudiu 12Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiTodașcă AdrianaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
118CHIPERIMihai-Iulian12Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniMurărescu Simona-Maricica, Dumitriu BogdanColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
119CIOBANAdrian12Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
120FLUTURDaniel Ioan12Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretMelniciuc MariaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
121SEMENCIUCRobert12Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaZotic CristinaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
122SEREDIUC Florin12Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaHrisca Silvia-StelutaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
123ȘUCALIUC Mihai Gabriel12Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretMelniciuc MariaColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
124VODĂGeorgian12Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFilip DimitrieColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava
125REPEDEIonuț Marius11 - C#CN Petru Rares din SuceavaNarcisa StefanescuColegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava
126CUCIUREANUVlad12-C#Liceul Teoretic FiladelfiaBuliga Tiberiu IoanColegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava
127ŞTEFĂNESCU Petru 12-C#Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaMocanu CorinaColegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava
128BUJDEI Leonte Tudor11 C#Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiLăzărescu AntonetaColegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava

Nr.crtIDNume prenumeClasaUnitatea de invaţamantLocalitateaPunctajStatus elev
1OTI_SV_9_001ALBOTĂ   Damian9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei51
2OTI_SV_9_002ANDRIEȘ   Alexandru9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc17
3OTI_SV_9_003BARNEA   Matei9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi51
4OTI_SV_9_004BĂEȘANU   Andreea9Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniFălticeni5
5OTI_SV_9_005CIOCAN   Felicia9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava22
6OTI_SV_9_006CIOMAG   Tudor9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava17
7OTI_SV_9_007CIUTAC   Sabina9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava7
8OTI_SV_9_008COJOCARIU   Matei9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi54
9OTI_SV_9_009CRUȚI   Andrei Marian9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi58
10OTI_SV_9_010CUJBOAIE   Matei Petru9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc51
11OTI_SV_9_011DANEA   Enead9Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava54
12OTI_SV_9_012DAVIDEAN   Alexandra-Andreea9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret31
13OTI_SV_9_013DEDU   Radu9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret38
14OTI_SV_9_014DUMITRIU   Andrei9Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava44
15OTI_SV_9_015FELEȘCO   Robert Valentin9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret64
16OTI_SV_9_016GĂLĂȚEANU   Octavian9Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava48
17OTI_SV_9_017GHEORGHE   Diana9Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava24
18OTI_SV_9_018GRIGORICIUC   Iulian9Liceul Teoretic FiladelfiaSuceavaAbsent
19OTI_SV_9_019IORDACHE   Răzvan Dumitru9Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei27
20OTI_SV_9_020LAINO V.   Emanuel9Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaSuceava8
21OTI_SV_9_021LUPU   Stefan9Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava15
22OTI_SV_9_022MACAVEI   Bogdan9Colegiul Alexandru cel Bun Gura HumoruluiGura Humorului17
23OTI_SV_9_023MAGADAN   Alexandru9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc19
24OTI_SV_9_024MITROFAN   Liviu9Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava25
25OTI_SV_9_025NEGRU   Rareș9Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniFălticeni38
26OTI_SV_9_026NYISZTOR   Sebastian9Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc50
27OTI_SV_9_027PETRAȘUC   Ana9Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava24
28OTI_SV_9_028PETROVICI   Andrei Amfilofie9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret36
29OTI_SV_9_029PITIC   Gabriel9Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusVicovu de Sus42
30OTI_SV_9_030PÎSLARI   Ion9Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniFălticeni22
31OTI_SV_9_031POJOGA   Iosua9Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava43
32OTI_SV_9_032REGUȘ   Albert9Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava61
33OTI_SV_9_033SAVA   George9Colegiul Alexandru cel Bun Gura HumoruluiGura Humorului23
34OTI_SV_9_034SEMENIUC   Andrei Gabriel9Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaSuceava38
35OTI_SV_9_035SFICHI   Alin9Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi80
36OTI_SV_9_036STERCIUC   George Gabriel9Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret55
37OTI_SV_9_037ȘUTU   Emma-Maria9Colegiul Silvic "Bucovina", Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc42
38OTI_SV_9_038TODICĂ   Bogdan9Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni49
39OTI_SV_9_039UNGUREANU   Bogdan9CT Al. I. Cuza SuceavaSuceava28
40OTI_SV_9_040URSULEAN   Ioana Maria9Colegiul Tehnic RadautiRădăuţi53
41OTI_SV_A_001ABĂLAȘEI   Rareș Petru10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra DorneiAbsent
42OTI_SV_A_002ALEXA   Miruna10Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret47
43OTI_SV_A_003ANDREȘI   Robert10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni31
44OTI_SV_A_004APETROAIE   Cristian10Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniFălticeni46
45OTI_SV_A_005ASMARANDEI   Alexandru10Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava54
46OTI_SV_A_006BÂGU   Fredi10Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava49
47OTI_SV_A_007BEJINARIU   Dimitrie Cristian10Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaSuceava29
48OTI_SV_A_008BERARI   Robert-Iulian10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei49
49OTI_SV_A_009BOANCHEȘ-NETEA   Lucian10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei37
50OTI_SV_A_010BULIGA   Andrei10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi55
51OTI_SV_A_011CHISĂLIȚĂ   Ciprian10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava26
52OTI_SV_A_012COCOREANU   Emilian Ilie10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc42
53OTI_SV_A_013COSTÎN   Ioana-Alexandra10Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniFălticeni58
54OTI_SV_A_014DASCĂLU   Eduard10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc37
55OTI_SV_A_015DEBREN   Andrei Constantin10Colegiul National "DRAGOS VODA", Campulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc38
56OTI_SV_A_016DONISAN   Mihai Gabriel10Colegiul National "DRAGOS VODA", Campulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc39
57OTI_SV_A_017DROZDEK   Ana Iulia10Colegiul Alexandru cel Bun Gura HumoruluiGura Humorului13
58OTI_SV_A_018ECOBOAEA   Denis Mihai10Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaSuceava18
59OTI_SV_A_019GEORGIȚĂ   Adrian10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusVicovu de Sus65
60OTI_SV_A_020GRĂDINARIU   Teofan10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni69
61OTI_SV_A_021GRIGORIICIUC   Luisa-Ioana10Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret39
62OTI_SV_A_022HARAPU   Gabriel10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava26
63OTI_SV_A_023HOBAN   Șerban10Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc33
64OTI_SV_A_024IAMNIȚCHI   Bogdan10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi60
65OTI_SV_A_025LAZURCĂ   Ovidiu10Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava61
66OTI_SV_A_026LEONTE   Denis10Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava46
67OTI_SV_A_027LUCA   Gabriel Crăciun10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava35
68OTI_SV_A_028LUNGU   Mihail10Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaSuceava40
69OTI_SV_A_029MACARI   Vasile10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava21
70OTI_SV_A_030MACOVEICIUC   Teodor10Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava16
71OTI_SV_A_031MANEA   Otilia10Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava32
72OTI_SV_A_032MEDVICHI   Flavian10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava28
73OTI_SV_A_033MIHAILIUC   Ruxandra10Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceavaAbsent
74OTI_SV_A_034NICOLAESCU   Valentin10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi21
75OTI_SV_A_035NIGA   Alexandru Bogdan10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni27
76OTI_SV_A_036PAVEL   Silviu-Mihail10Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniFălticeni55
77OTI_SV_A_037PINTILESCU   Andra-Nicoleta10Colegiul "Vasile Lovinescu", FălticeniFălticeniAbsent
78OTI_SV_A_038PURICE   Bogdan10Colegiul Silvic "Bucovina", Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc26
79OTI_SV_A_039RUSU   Bogdan10Colegiul National "DRAGOS VODA", Campulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc38
80OTI_SV_A_040SCHIPOR   Ioan-Andrei10Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de SusVicovu de Sus41
81OTI_SV_A_041SEREDIUC   Andrei10Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” SuceavaSuceavaAbsent
82OTI_SV_A_042SPOIALA   Teodor10Colegiul Naţional „Petru Rares” SuceavaSuceava48
83OTI_SV_A_043STAMATE   Raluca10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava52
84OTI_SV_A_044SUMANARU   Paul10Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava46
85OTI_SV_A_045ȘALGĂU   Tiberiu10Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava31
86OTI_SV_A_046ȘORODOC   Cosmin10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi58
87OTI_SV_A_047TROFIN D.A.   Naomi-Dorina10Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaSuceava7
88OTI_SV_A_048VĂCĂRIUC   Andrei-Gabriel10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei44
89OTI_SV_A_049VERDEȘ   Alexandra10Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni63
90OTI_SV_A_050VLEJU   Andrei10Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei65
91OTI_SV_A_051VRACI   Matei10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi31
92OTI_SV_A_052ZAREMBA   Dănuț10Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi60
93OTI_SV_B_001BATINAŞ   Bianca Ioana11Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaSuceava13
94OTI_SV_B_002BĂDELIȚĂ   Tiberiu Gabriel11Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi63
95OTI_SV_B_003BOZONC   Anca Elena11Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaSuceava10
96OTI_SV_B_004BURAC   Matei Radu11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceavaAbsent
97OTI_SV_B_005CAULEA   Vasile11Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniFălticeni54
98OTI_SV_B_006CĂLDARE   Arcadie11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava30
99OTI_SV_B_007CENUŞĂ   Ştefan Alexandru11Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaSuceavaAbsent
100OTI_SV_B_008COSTIN-CUCU   Cosmin11Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaSuceava10
101OTI_SV_B_009DRĂGOI   Andrei Marius11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava9
102OTI_SV_B_010GABOR   Laurențiu11Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava13
103OTI_SV_B_011GAFENCU   Christian – Andrei11Colegiul ,,Andronic Motrescu” RădăuţiRădăuţi21
104OTI_SV_B_012HARAGA   Dragoș11Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” Câmpulung MoldovenescCâmpulung Moldovenesc18
105OTI_SV_B_013HOȘTIUC   Robert Gabriel11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava22
106OTI_SV_B_014IGNĂTESCU   Dan Gheorghiță11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava29
107OTI_SV_B_015IVAN   Cosmina Elena11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei40
108OTI_SV_B_016LUNGU   Bogdan Andrei11Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi29
109OTI_SV_B_017NIMIGEAN   Iulian11Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei46
110OTI_SV_B_018REUȚCHI   Eduard-Alexandru11Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniFălticeni29
111OTI_SV_B_019ŞTEFAN   Iulian11Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava14
112OTI_SV_B_020TIRON   Teodor11Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuţi44
113OTI_SV_B_021ȚIPRIGAN   Gabriel11Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiretAbsent
114OTI_SV_B_022UNGUREANU   Gabriel11Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni8
115OTI_SV_B_023URDOI    Bogdan Gabriel11Colegiul Național „Ștefan cel Mare” SuceavaSuceava38
116OTI_SV_B_024VATAMANU   David11Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava22
117OTI_SV_B_025VATAMANU   Ionatan11Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava21
118OTI_SV_C_001APETRII   Georgel- Claudiu12Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiVatra Dornei43
119OTI_SV_C_002CHIPERI   Mihai-Iulian12Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" FălticeniFălticeni36
120OTI_SV_C_003CIOBAN   Adrian12Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni35
121OTI_SV_C_004FLUTUR   Daniel Ioan12Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret21
122OTI_SV_C_005SEMENCIUC   Robert12Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", SuceavaSuceava38
123OTI_SV_C_006SEREDIUC   Florin12Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", SuceavaSuceava28
124OTI_SV_C_007ȘUCALIUC   Mihai Gabriel12Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" SiretSiret24
125OTI_SV_C_008VODĂ   Georgian12Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniFălticeni48
125OTI_SV_D_02REPEDE Ionuț Marius11 - C#CN Petru Rares din SuceavaSuceava34
126OTI_SV_D_03CUCIUREANU Vlad12-C#Liceul Teoretic FiladelfiaSuceava38
127OTI_SV_D_04ŞTEFĂNESCU Petru12-C#Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaSuceava83
128OTI_SV_D_01BUJDEI Leonte Tudor11 C#Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi RădăuțiRădăuți57
OTI_0.pdf
Precizari_OTI2019.pdf
Anunt OTI.pdf
Rezultate OTI 2019.rar
Rezultate contestatii (1).pdf